AYT Geometri Soru Bankası – %100 Başarı Seti Kitap Tanıtımı

%100 BAŞARI SETİ AYT GEOMETRİ SORU BANKASI Genç Arkadaşım, Bu kitaba başlarken size bazı önemli tavsiyelerimiz olacak. Birincisi, ben geometri çözemem, geometride başarılı olamam şeklindeki olumsuz ön yargılarınız olmamalı. Yani önce başarılı olacağınıza gönülden inanmanız gerekiyor. İkinci olarak  onuları sırayla çözmeniz gerekiyor, yani üçgenler bölümünü bitirmeden dörtgenleri veya çemberleri çözmeye çalıştığınızda zorlandığınızı göreceksiniz. Geometri dersinin...

%100 BAŞARI SETİ AYT GEOMETRİ SORU BANKASI

Genç Arkadaşım, Bu kitaba başlarken size bazı önemli tavsiyelerimiz olacak. Birincisi, ben geometri çözemem, geometride başarılı olamam şeklindeki olumsuz ön yargılarınız olmamalı. Yani önce başarılı olacağınıza gönülden inanmanız gerekiyor. İkinci olarak  onuları sırayla çözmeniz gerekiyor, yani üçgenler bölümünü bitirmeden dörtgenleri veya çemberleri çözmeye çalıştığınızda zorlandığınızı göreceksiniz. Geometri dersinin diğer derslere göre daha eğlenceli olduğunu biliyor olmalısınız. Neden mi? Çünkü geometri sorusu çözmek, bulmaca çözmeye benzer. En zor geometri sorularını dahi çözmek, küçük bir detayı fark etmeye bağlıdır. Geometriye dair tüm ayrıntıları detaylıca öğrenebileceğiniz ve son yıllarda AYT sınavlarında sorulan yeni nesil soruları da içeren yepyeni bir soru bankasıyla karşınızdayız. Sınav sisteminde yaşanan tüm değişiklikleri dikkate alarak hazırladığımız bu kitabı elinize alıp çözmeye başladığınızda geometri öğrenmenin hazzını yaşayacaksınız.

 

Bir Önerimiz Var: AYT GEOMETRİ SORU BANKASI

 

Bu kitaptaki her konunun testleri üç aşamalı: Mavi, kırmızı ve mor testler. Ancak her biri AYT Geometri sınavı düzeyinde. Mavi testler konuyu alıştıktan sonra çözmeniz gereken ilk testlerdir. Kımızı testler, mavi testlerden sonra çözmeniz gereken ve sizi biraz  zorlayarak geometri bilginizin gelişmesini sağlayan testlerdir. Mor testlere gelince… Bu testler konuyu tamamen öğrendim, artık çözemeyeceğim bir soru kalmadı diyenler için hazırlandı. Herhangi bir soruyu çözemedim diye endişeye kapılmanıza hiç gerek yok. Çünkü tüm sorularımızın internette video çözümleri var. Tek yapmanız gereken, çözümünü dinlemek istediğiniz soruya ait karekodu cep telefonunuza okutmak. Bu zorlu yolculukta sizlerin başarısı için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Özveriyle çalışarak hazırladığımız bu kitabı, sizler de sabırla çalışarak tamamladığınızda mutlaka başarılı olacağınıza inanıyoruz. AYT Geometri Soru Bankası tam senlik.      

Yorum yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir