ÖSYM’NİN Geometi Soru Tarzı

ÖSYM’NİN Geometi Soru Tarzı Sevgili Gençler Merhaba, ÖSYM’nin TYT’de sorduğu geometri sorularının hemen hepsi yeni tarzdır. Geometriye dair tüm detayları daha rahat görebilmeniz için hem öğretici hem de yeni nesil soruları içeren yepyeni bir soru bankasıyla karşınızdayız. Sınav sisteminde yaşanan tüm değişiklikleri dikkate alarak hazırladığımız TYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti kitabını elinize alıp...

ÖSYM’NİN Geometi Soru Tarzı

Sevgili Gençler Merhaba,

ÖSYM’nin TYT’de sorduğu geometri sorularının hemen hepsi yeni tarzdır. Geometriye dair tüm detayları daha rahat görebilmeniz için hem öğretici hem de yeni nesil soruları içeren yepyeni bir soru bankasıyla karşınızdayız. Sınav sisteminde yaşanan tüm değişiklikleri dikkate alarak hazırladığımız TYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti kitabını elinize alıp çözmeye başladığınızda geometri öğrenmenin hazzını yaşayacaksınız.

Geometri Bulmacaya Benzer

Geometri sorusu çözmek, bulmaca çözmeye benzer. En zor geometri sorularını dahi çözmek, küçük bir detayı fark etmeye bağlıdır.

Herhangi bir soruyu çözemedim diye endişeye kapılmanıza hiç gerek yok. Çünkü tüm sorularımızın video çözümleri var. Tek yapmanız gereken, çözümünü dinlemek istediğiniz soruya ait karekodu cep telefonunuza okutmak.

Geometri öğrenmek, temelden başlayarak bir binayı inşa etmeye benzer. Üçgen bilgisini iyi öğrenmeden dörtgen sorularını da çember sorularını da çözmek neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle konuları sırayla ve hiçbir detayı atlamadan çalışmalısınız. Konuyu öğrenmek için Kafa Dengi TV’de YouTuber hocanızın derslerini izlemenizi öneririz. Her bir konuyla ilgili çok sayıda soru çözmeli, çözemediğiniz sorularda kaçırdığınız detayları video çözümleri dinledikten sonra mutlaka defterinize not etmelisiniz.

Bir Önerimiz Var:

TYT GEOMETRİ SORU BANKASI

Geometri çalışırken yapmanız gereken bir önerim daha var: Biliyorsunuz ki bir ünitede çok sayıda konu var. Bu konuların her birini tek oturumda bitirmeye çalışınız. Bir konuyu birkaç oturuma böldüğünüzde, konunun ilk kısımlarında öğrendiklerinizi unutma ihtimali olduğu için sonraki soruları çözmek size zor gelebilir. Tabii ki bunu söylerken teneffüs arası vermeyin demiyoruz.

TYT Geometri Soru Bankası %100 Başarı Seti kıtabını çözerken Siber Öğrenci Koçu’nu kullanmayı da unutmayın. Siber Öğrenci Koçu vereceği karnelerle, yapacağı akademik check-uplarla size yol gösterecektir. Bu zorlu yolculukta sizlerin başarısı için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Özveriyle çalışarak hazırladığımız bu kitabı, sizler de sabırla çalışarak tamamladığınızda mutlaka başarılı olacaksınız, bizler buna inanıyor ve size güveniyoruz.                                          

Yorum yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir