TYT Kimya ve Soruların Zorluğu

ÖSYM TYT Kimya sorularını ve Kafe Dengi Yayınları TYT Kimya Soru Bankası kitabını anlattık.

Üniversite adayı arkadaş,

Kimya dersiyle ile ilgili tüm konulara hâkim olmak ve sınavda karşına çıkacak tüm soruları kolaylıkla yanıtlamak istiyorsan, TYT Kimya Soru Bankası %100 Başarı Seti tam da sana göre!

Neden mi?

Kimya dersinin tüm konularını, kazanım kazanım irdeleyerek kavramayı olabildiğince kolay hâle getirdik. Sana ise yalnızca ilgili kavrama sorularında hünerini konuşturmak kaldı!

Ayrıca bu kitap MEB Talim Terbiye Kurulunun öngördüğü kazanımlardan ne bir eksik ne bir fazla bilgi içeriyor. Ne de olsa seni bu zorlu yolculukta gereksiz bilgiyle yormak, zamanını boşa harcamana neden olmak istemeyiz, değil mi? İşte, bu nedenle bu kitabı ufak ama hayati ipuçları ve doğru bilinen yanlışları bize açıklayan “Kavram Yanılgıları”yla zenginleştirdik.

Bir Önerimiz Var: TYT Kimya Soru Bankası

“Öğrendiklerimizi Test Edelim” bölümünde ise, konuyla ilgili üniversite sınavları düzeyindeki tüm soru tipleri bir solukta çözmen için seni bekliyor olacaklar, elini çabuk tut! Üstelik zorlandığın soruların sesli ve görüntülü çözümlerini testlerdeki “Karekod”ların içine yükledik. Bu zorlu yolculukta sana destek olabilmek için elimizden geleni yaptık. Şimdi, özveriyle hazırladığımız bu kitabı büyük bir heyecanla sana sunuyoruz. Artık sıra sende, meseleyi halletmene sadece bir adım kaldı! Başaracaksın, sana canıgönülden inanıyoruz.                        

Yorum yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir